386218-2025 - Ergebnis
Polen – Heizöle – Dostawa oleju napędowego grzewczego dla Szkoły Policji w Katowicach
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oleju napędowego grzewczego dla Szkoły Policji w Katowicach
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia sukcesywne dostawy oleju napędowego grzewczego (lekkiego oleju opałowego) przeznaczonego do celów opałowych dla Szkoły Policji w Katowicach w szacowanej ilości 42,3 m3 = 42 300 l, o parametrach: 1) wartość opałowa - min. 42,6 MJ/kg , 2) temperatura zapłonu - min. 56˚C , 3) zawartość siarki - max. 0,10%(m/m), 4) temperatura płynięcia - max. -20˚C , 5) gęstość w temperaturze 15˚C - max. 860 kg/m3, 6) lepkość kinematyczna w temperaturze 20˚C - max. 6,0 mm2/s , 7) do temperatury 250˚C destyluje - max. 65% , 8) do temperatury 350˚C destyluje - min. 85% , 9) zawartość wody - max. 200 mg/kg , 10) zawartość zanieczyszczeń stałych – max 24 mg/kg , 11) pozostałość po koksowaniu w 10% pozostałości destylacyjnej – max. 0,3 %(m/m) , 12) pozostałość po spopieleniu - max. 0,01%(m/m) , od dnia podpisania umowy, przez okres 77 dni lub do wcześniejszego wyczerpania ogólnej wartości umowy brutto wynikającej z oferty Wykonawcy, rozładunek w miejscu wskazanych przez Zamawiającego, przy uwzględnieniu, ze pojazd będzie w odległości 30 m od miejsca, gdzie znajduje się zbiornik. Zakup konieczny jest w celu zaopatrzenia w paliwo kotłowni do celów grzewczych oraz do wytworzenia ciepłej wody użytkowej – jako źródło paliwa zastępczego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia. 3. Szczegóły realizacji dostaw określone zostały we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 212054-2025
Interne Kennung: 2/ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09135000 Heizöle
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia sukcesywne dostawy oleju napędowego grzewczego (lekkiego oleju opałowego) przeznaczonego do celów opałowych dla Szkoły Policji w Katowicach w szacowanej ilości 42,3 m3 = 42 300 l, o parametrach: 1) wartość opałowa - min. 42,6 MJ/kg , 2) temperatura zapłonu - min. 56˚C , 3) zawartość siarki - max. 0,10%(m/m), 4) temperatura płynięcia - max. -20˚C , 5) gęstość w temperaturze 15˚C - max. 860 kg/m3, 6) lepkość kinematyczna w temperaturze 20˚C - max. 6,0 mm2/s , 7) do temperatury 250˚C destyluje - max. 65% , 8) do temperatury 350˚C destyluje - min. 85% , 9) zawartość wody - max. 200 mg/kg , 10) zawartość zanieczyszczeń stałych – max 24 mg/kg , 11) pozostałość po koksowaniu w 10% pozostałości destylacyjnej – max. 0,3 %(m/m) , 12) pozostałość po spopieleniu - max. 0,01%(m/m) , od dnia podpisania umowy, przez okres 77 dni lub do wcześniejszego wyczerpania ogólnej wartości umowy brutto wynikającej z oferty Wykonawcy, rozładunek w miejscu wskazanych przez Zamawiającego, przy uwzględnieniu, ze pojazd będzie w odległości 30 m od miejsca, gdzie znajduje się zbiornik. Zakup konieczny jest w celu zaopatrzenia w paliwo kotłowni do celów grzewczych oraz do wytworzenia ciepłej wody użytkowej – jako źródło paliwa zastępczego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w Specyfikacji Warunków Zamówienia. 3. Szczegóły realizacji dostaw określone zostały we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.
Menge: 42 300 Liter