2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie organizacji i prowadzenia Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Czeladzi
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności : 1) utworzenie PSZOK, jego obsługa i zagospodarowanie przyjętych odpadów, 2) odbiory przeterminowanych leków z 6 aptek, 3) odbiory zużytych baterii z 8 placówek oświatowych oraz Urzędu Miasta, 4) prowadzenie rejestru, ewidencji przyjmowanych odpadów, 5) opracowywanie raportów miesięcznych, 6) prowadzenie strony internetowej dedykowanej dla PSZOK (przestrzegając wymagań dot. dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami), 7) zapewnienie nr telefonu do kontaktu z mieszkańcami, 8) postępowanie z przyjętymi w PSZOK odpadami zgodnie z zasadami, o których mowa w art. 9ea ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. (tekst jednolity: Dz. U. z 2024r, poz. 399 ze zm.). 9) prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością objętą przedmiotem niniejszego zamówienia, sporządzanie sprawozdań oraz przekazywanie ich do Zamawiającego w terminach i sposobach określonych przepisami prawa.
Interne Kennung: SE-ZP.271.1.4.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie prawo do uruchomienia zamówienia opcjonalnego. Wykonanie prawa opcji może ale nie musi nastąpić, w zależności od potrzeb zamawiającego i na skutek jego dyspozycji. Wykonanie prawa opcji nastąpi poprzez złożenie przez Zamawiającego oświadczenia (w formie pisemnej) o uruchomieniu zamówienia opcjonalnego. Zakres prawa opcji (ilości odpadów) określono w Arkuszu Asortymentowo Ilościowo Cenowym (Załącznik Nr 4.2 do SWZ) w kolumnie „M” dot. prawa opcji. Prawo opcji uregulowano w § 2 Projektowanych postanowień umownych (Załącznik 3 do SWZ).