See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa środków przeciwnowotworowych, przeciwgrzybicznych środkach bakteryjnych, różnych produktów leczniczych, środków przeciwbólowych, produktów leczniczych dla organów zmysłu, produktów leczniczych dla dermatologii, w podziale na 85 części.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków przeciwnowotworowych, przeciwgrzybicznych środkach bakteryjnych, różnych produktów leczniczych, środków przeciwbólowych, produktów leczniczych dla organów zmysłu, produktów leczniczych dla dermatologii, w podziale na 85 części. Podmiotowe środki dowodowe dotyczące wykazania braku podstaw do wykluczenia z udziału w postępowaniu, składane na wezwanie Zamawiającego przez wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona (w terminie wyznaczonym przez Zamawiającego, nie krótszym niż 10 dni):1) Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w: a) art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 PZP, b) art. 108 ust. 1 pkt 4 PZP, odnośnie do orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego,– sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem. 2) Oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 PZP, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2023 r. poz.1689), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, albo oświadczenie Wykonawcy o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej.3) Zaświadczenie właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzającego, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków i opłat, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1 PZP, wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, a w przypadku zalegania z opłacaniem podatków lub opłat – wraz z zaświadczeniem Wykonawca jest zobowiązany złożyć dokumenty potwierdzające, że przed upływem terminu składania ofert Wykonawca dokonał płatności należnych podatków lub opłat wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłat tych należności.4) Zaświadczenie albo inny dokument właściwej terenowej jednostki organizacyjnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub właściwego oddziału regionalnego lub właściwej placówki terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzający, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1 PZP, wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, a w przypadku zalegania z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne – wraz z zaświadczeniem innym dokumentem Wykonawca jest zobowiązany złożyć dokumenty potwierdzające, że przed upływem terminu składania ofert Wykonawca dokonał płatności należnych składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne wraz odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłat tych należności. 5) Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centr. Ewidencji i Informacji o Działaln. Gosp., w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 PZP, sporządzona nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji. 6) Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast dokumentów, o których mowa w Rozdz. VI cz. A ust. 3 SWZ:a) pkt 1 – składa informację z odpowiedniego rejestru, takiego jak rejestr sądowy, albo, w przypadku braku takiego rejestru, inny równoważny dokument wydany przez właściwy organ sądowy lub administracyjny kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dotyczy informacja albo dokument, w zakresie, o którym mowa w Rozdz. VI cz. A ust. 3 pkt 1 SWZ, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jego złożeniem; b) pkt 3, 4, 5 – składa dokument lub dokumenty wystawione w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, potwierdzające odpowiednio, że: - nie naruszył obowiązków dotyczących płatności podatków, opłat, lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne, - nie otwarto jego likwidacji, nie ogłoszono upadłości, jego aktywami nie zarządza likwidator lub sąd, nie zawarł układu z wierzycielami, jego działalność gospodarcza nie jest zawieszona ani nie znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury;- wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed ich złożeniem.7)Jeżeli w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument dotyczy, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w pkt. 7), lub gdy dokumenty te nie odnoszą się do wszystkich przypadków, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4, art. 109 ust. 1 pkt 1 PZP, zastępuje się je odpowiednio w całości lub w części dokumentem zawierającym odpowiednio oświadczenie Wykonawcy, ze wskazaniem osoby albo osób uprawnionych do jego reprezentacji, lub oświadczenie osoby, której dokument miał dotyczyć, złożone pod przysięgą, lub, jeżeli w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument miał dotyczyć, nie ma przepisów o oświadczeniu pod przysięgą, złożone przed organem sądowym lub administracyjnym, notariuszem, organem samorządu zawodowego lub gospodarczego, właściwym ze względu na siedzibę lub miejsce zamieszkania wykonawcy lub miejsce zamieszkania (...)
Interne Kennung: ZP.26.50.2026.KCH
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33651300 Mittel gegen Mykobakterien, 33690000 Varia, 33661200 Analgetika, 33662000 Arzneimittel der Sinnesorgane, 33631000 Dermatika
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Środki przeciwnowotworowe
Beschreibung: Środki przeciwnowotworowe - zgodnie z swz
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: 7. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: 8. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: 9. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: 10. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: 11. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: 12. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: 13. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: 14. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Titel: 15. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0016
Titel: 16. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0017
Titel: 17. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 17
Los: LOT-0018
Titel: 18. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 18
Los: LOT-0019
Titel: 19. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 19
Los: LOT-0020
Titel: 20. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 20
Los: LOT-0021
Titel: 21. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 21
Los: LOT-0022
Titel: 22. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 22
Los: LOT-0023
Titel: 23. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 23
Los: LOT-0024
Titel: 24. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 24
Los: LOT-0025
Titel: 25. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 25
Los: LOT-0026
Titel: 26. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 26
Los: LOT-0027
Titel: 27. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 27
Los: LOT-0028
Titel: 28. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 28
Los: LOT-0029
Titel: 29. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 29
Los: LOT-0030
Titel: 30. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 30
Los: LOT-0031
Titel: 31. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 31
Los: LOT-0032
Titel: 32. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 32
Los: LOT-0033
Titel: 33. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 33
Los: LOT-0034
Titel: 34. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 34
Los: LOT-0035
Titel: 35. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 35
Los: LOT-0036
Titel: 36. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 36
Los: LOT-0037
Titel: 37. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 37
Los: LOT-0038
Titel: 38. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 38
Los: LOT-0039
Titel: 39. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 39
Los: LOT-0040
Titel: 40. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 40
Los: LOT-0041
Titel: 41. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 41
Los: LOT-0042
Titel: 42. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 42
Los: LOT-0043
Titel: 43. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 43
Los: LOT-0044
Titel: 44. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 44
Los: LOT-0045
Titel: 45. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 45
Los: LOT-0046
Titel: 46. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 46
Los: LOT-0047
Titel: 47. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 47
Los: LOT-0048
Titel: 48. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 48
Los: LOT-0049
Titel: 49. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 49
Los: LOT-0050
Titel: 50. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 50
Los: LOT-0051
Titel: 51. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 51
Los: LOT-0052
Titel: 52. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 52
Los: LOT-0053
Titel: 53. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 53
Los: LOT-0054
Titel: 54. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 54
Los: LOT-0055
Titel: 55. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 55
Los: LOT-0056
Titel: 56. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 56
Los: LOT-0057
Titel: 57. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 57
Los: LOT-0058
Titel: 58. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 58
Los: LOT-0059
Titel: 59. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 59
Los: LOT-0060
Titel: 60. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 60
Los: LOT-0061
Titel: 61. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 61
Los: LOT-0062
Titel: 62. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 62
Los: LOT-0063
Titel: 63. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 63
Los: LOT-0064
Titel: 64. Przeciwgrzybiczne środki bakteryjne
Beschreibung: Przeciwgrzybiczne środki bakteryjne - zgodnie z swz
Interne Kennung: Część 64
Haupteinstufung (cpv): 33651300 Mittel gegen Mykobakterien
Los: LOT-0065
Titel: 65. Różne produkty lecznicze
Beschreibung: Różne produkty lecznicze - zgodnie z swz
Interne Kennung: Część 65
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Los: LOT-0066
Titel: 66. Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 66
Los: LOT-0067
Titel: 67. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 67
Los: LOT-0068
Titel: 68. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 68
Los: LOT-0069
Titel: 69. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 69
Los: LOT-0070
Titel: 70. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 70
Los: LOT-0071
Titel: 71. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 71
Los: LOT-0072
Titel: 72. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 72
Los: LOT-0073
Titel: 73. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 73
Los: LOT-0074
Titel: 74. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 74
Los: LOT-0075
Titel: 75. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 75
Los: LOT-0076
Titel: 76. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 76
Los: LOT-0077
Titel: 77. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 77
Los: LOT-0078
Titel: 78. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 78
Los: LOT-0079
Titel: 79. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 79
Los: LOT-0080
Titel: 80. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 80
Los: LOT-0081
Titel: 81. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 81
Los: LOT-0082
Titel: 82. Środki przeciwbólowe
Beschreibung: Środki przeciwbólowe - zgodnie z swz
Interne Kennung: Część 82
Haupteinstufung (cpv): 33661200 Analgetika
Los: LOT-0083
Titel: 83. Środki przeciwbólowe
Interne Kennung: Część 83
Los: LOT-0084
Titel: 84. Produkty lecznicze dla organów zmysłów
Beschreibung: Produkty lecznicze dla organów zmysłów - zgodnie z swz
Interne Kennung: Część 84
Haupteinstufung (cpv): 33662000 Arzneimittel der Sinnesorgane
Los: LOT-0085
Titel: 85. Produkty lecznicze dla dermatologii
Beschreibung: Produkty lecznicze dla dermatologii - zgodnie z swz
Interne Kennung: Część 85
Haupteinstufung (cpv): 33631000 Dermatika