2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi dozorowania i ochrony siedziby Archiwum Narodowego w Krakowie Oddział w Nowym Sączu przy ul. 29 Listopada 12
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie dozorowania i ochrony obiektu Archiwum Narodowego w Krakowie, Oddział w Nowym Sączu. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca sprawował stałą, bezpośrednią ochronę fizyczną mienia składającą się z budynku Archiwum Narodowego w Krakowie oddział w Nowym Sączu przy ul 29 Listopada 12, a także pomieszczeń, rzeczy znajdujących się w pomieszczeniach oraz ochronę fizyczną pracowników i interesantów znajdujących się w obiekcie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia Załącznik nr 1 do SWZ. Świadczenie usług dozorowania i ochrony siedziby j w ww. obiekcie Zamawiającego w ilości do 13 896 roboczogodzin.
Interne Kennung: DAG-ZP.261.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DAG.ZP.261.3.2025