386323-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Przedmiot zamówienia stanowią grupy materiałów medycznych. Szczegółowy wykaz asortymentu podany jest w załączniku nr 2 do SWZ zgodnie z podziałem na poszczególne zadania oraz szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia. Zamawiający dokonał podziału zamówienia na zadania. Liczba zadań – 96.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 2. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 3. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 4. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 5. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 6. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: 7. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 7. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: 8. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 8. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: 9. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 9. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: 10. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 10 Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: 11. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 11. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: 12. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 12. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: 13. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 13 Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: 14. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 14. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Titel: 15. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 15. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 15
Los: LOT-0016
Titel: 16. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 16. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 16
Los: LOT-0017
Titel: 17. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 17. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 17
Los: LOT-0018
Titel: 18. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 18. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 18
Los: LOT-0019
Titel: 19. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 19. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 19
Los: LOT-0020
Titel: 20. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 20. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 20
Los: LOT-0021
Titel: 21. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 21. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 21
Los: LOT-0022
Titel: 22. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 22. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 22
Los: LOT-0023
Titel: 23 Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 23. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 23
Los: LOT-0024
Titel: 24. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 24. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 24
Los: LOT-0025
Titel: 25. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 25. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 25
Los: LOT-0026
Titel: 26. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 26. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 26
Los: LOT-0027
Titel: 27. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 27. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 27
Los: LOT-0028
Titel: 28. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 28. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 28
Los: LOT-0029
Titel: 29. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 29. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 29
Los: LOT-0030
Titel: 30. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 30. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 30
Los: LOT-0031
Titel: 31. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 31. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 31
Los: LOT-0032
Titel: 32. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 32. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 32
Los: LOT-0033
Titel: 33. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 33. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 33
Los: LOT-0034
Titel: 34. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 34. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 34
Los: LOT-0035
Titel: 35. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 35. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 35
Los: LOT-0036
Titel: 36. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 36. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 36
Los: LOT-0037
Titel: 37 Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 37. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 37
Los: LOT-0038
Titel: 38. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 38. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 38
Los: LOT-0039
Titel: 39. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 39. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 39
Los: LOT-0040
Titel: 40. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 40. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 40
Los: LOT-0041
Titel: 41. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 41. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 41
Los: LOT-0042
Titel: 42. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 42. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 42
Los: LOT-0043
Titel: 43. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 43. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 43
Los: LOT-0044
Titel: 44. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 44. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 44
Los: LOT-0045
Titel: 45. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 45. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 45
Los: LOT-0046
Titel: 46. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 46. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 46
Los: LOT-0047
Titel: 47. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 47. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 47
Los: LOT-0048
Titel: 48. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 48. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 48
Los: LOT-0049
Titel: 49. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 49. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 49
Los: LOT-0050
Titel: 50. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 50. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 50
Los: LOT-0051
Titel: 51. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 51. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 51
Los: LOT-0052
Titel: 52. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 52. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 52
Los: LOT-0053
Titel: 53. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 53. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 53
Los: LOT-0054
Titel: 54. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 54. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 54
Los: LOT-0055
Titel: 55. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 55. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 55
Los: LOT-0056
Titel: 56. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 56. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 56
Los: LOT-0057
Titel: 57 Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 57. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 57
Los: LOT-0058
Titel: 58. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 58. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 58
Los: LOT-0059
Titel: 59. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 59. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 59
Los: LOT-0060
Titel: 60. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 60. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 60
Los: LOT-0061
Titel: 61. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 61. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 61
Los: LOT-0062
Titel: 62. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 62. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 62
Los: LOT-0063
Titel: 63. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 63. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 63
Los: LOT-0064
Titel: 64. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 64. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 64
Los: LOT-0065
Titel: 65. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 65. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 65
Los: LOT-0066
Titel: 66. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 66. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 66
Los: LOT-0067
Titel: 67. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 67. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 67
Los: LOT-0068
Titel: 68. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 68. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 68
Los: LOT-0069
Titel: 69. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 69. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 69
Los: LOT-0070
Titel: 70. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 70. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 70
Los: LOT-0071
Titel: 71. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 71. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 71
Los: LOT-0072
Titel: 72. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 72. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 72
Los: LOT-0073
Titel: 73. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 73. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 73
Los: LOT-0074
Titel: 74. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 74. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 74
Los: LOT-0075
Titel: 75. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 75. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 75
Los: LOT-0076
Titel: 76. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 76. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 76
Los: LOT-0077
Titel: 77. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 77. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 77
Los: LOT-0078
Titel: 78. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 78. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 78
Los: LOT-0079
Titel: 79. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 79. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 79
Los: LOT-0080
Titel: 80. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 80. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 80
Los: LOT-0081
Titel: 81. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 81. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 81
Los: LOT-0082
Titel: 82. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 82. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 82
Los: LOT-0083
Titel: 83. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 83. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 83
Los: LOT-0084
Titel: 84. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 84. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 84
Los: LOT-0085
Titel: 85. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 85. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 85
Los: LOT-0086
Titel: 86. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 86. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 86
Los: LOT-0087
Titel: 87. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 87. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 87
Los: LOT-0088
Titel: 88. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 88. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 88
Los: LOT-0089
Titel: 89. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 89. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 89
Los: LOT-0090
Titel: 90. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 90. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 90
Los: LOT-0091
Titel: 91. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 91. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 91
Los: LOT-0092
Titel: 92. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 92. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 92
Los: LOT-0093
Titel: 93. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 93. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 93
Los: LOT-0094
Titel: 94. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 94. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 94
Los: LOT-0095
Titel: 95. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 95. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 95
Los: LOT-0096
Titel: 96. Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: 96. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-41PNU-2026 zadanie nr 96