386329-2026 - Ergebnis
Niederlande – Zubereiteter Fisch und Fischkonserven – Europese openbare aanbesteding voor Levering van verse vis, schaal- en schelpdieren ten behoeve van de Tweede Kamer der Staten-Generaal
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEuropese openbare aanbesteding voor Levering van verse vis, schaal- en schelpdieren ten behoeve van de Tweede Kamer der Staten-Generaal
BeschreibungDeze opdracht betreft de levering van verse vis, schaal- en schelpdieren ten behoeve van het Restaurantbedrijf van de Tweede Kamer der Staten-Generaal. De leveringen zijn bestemd voor de restauratieve voorzieningen binnen het Kamergebouw, waaronder restaurants, koffiecorners, vergaderservice en partijcatering. Het betreft een raamovereenkomst met één leverancier voor de duur van twee jaar, met een optie tot verlenging van twee keer één jaar. De totale geraamde waarde bedraagt € 250.000 excl. btw, met een maximale waarde van € 350.000 excl. btw over de gehele looptijd. De levering van diepvriesproducten (tenzij anders overeengekomen) en vlees(vis)vervangers valt buiten deze opdracht. 250000
Interne Kennung2025-EA-017-RB-Vis
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven
5. Los
LosLOT-0000
TitelLevering van verse vis, schaal- en schelpdieren
BeschreibungLevering van van verse vis, schaal- en schelpdieren ten behoeve van de Tweede Kamer der Staten-Generaal €250.000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenVerlengingsopties