See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankondiging vrijwillige transparantie voor de levering van E-HRM applicatie
Beschreibung: Leveren van de E-HRM applicatie voor gemeente Bronckhorst. De gemeente Bronckhorst heeft gekozen voor de procedure vrijwillige transparantie vooraf voor het sluiten van een contract voor de HR-software met Youforce. De gemeente doet dit op basis van artikel 2.163d juncto c.2: Het leidt voor de gemeente tot aanzienlijk ongemak of aanzienlijke kostenstijgingen. Zie hiervoor bijgevoegd document.
Interne Kennung: Z213195
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: De gemeente Bronckhorst heeft gekozen voor de procedure vrijwillige transparantie vooraf voor het sluiten van een contract voor de HR-software met Youforce. De gemeente doet dit op basis van artikel 2.163d juncto c.2: Het leidt voor de gemeente tot aanzienlijk ongemak of aanzienlijke kostenstijgingen.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Leveren van de E-HRM applicatie voor gemeente Bronckhorst. Zie hiervoor bijgevoegd document.
Interne Kennung: 1