386366-2025 - Ergebnis
Polen – Umweltschutz – "Wykonanie monitoringów na terenie 8 obszarów Natura 2000 w województwie zachodniopomorskim w podziale na części"
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Wykonanie monitoringów na terenie 8 obszarów Natura 2000 w województwie zachodniopomorskim w podziale na części"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie ekspertyz na potrzeby wykonania monitoringu przedmiotów ochrony wynikającego z planu zadań ochronnych oraz koniecznego z punkty widzenia ochrony przyrody dla wybranych przedmiotów ochrony w ramach projektu „Aktualizacja planów zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000 wraz z prowadzeniem monitoringów ”, nr FENX.01.05-IW.01-0106/24 wybranego do dofinansowania z Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027”, dla specjalnych obszarów ochrony siedlisk (SOO) Natura 2000: Bobolickie Jeziora Lobeliowe PLH320001, Dolina Iny koło Recza PLH320004, Jeziora Szczecineckie PLH320009, Jezioro Bukowo PLH320041, Mirosławiec PLH320045, Torfowisko Reptowo PLH320056, Uroczyska w Lasach Stepnickich PLH320033, Warnie Bagno PLH320047, w podziale na 17 części.
Vorherige Bekanntmachung: 134691-2025
Interne Kennung: ZP.261.3.2025.PR.30
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90720000 Umweltschutz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90712400 Planung einer Strategie für das Management oder den Schutz natürlicher Ressourcen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu 9 siedlisk przyrodniczych na terenie obszaru Natura 2000 Bobolickie Jeziora Lobeliowe.
Interne Kennung: Część I
Haupteinstufung (cpv): 90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90710000 Umweltmanagement
Los: LOT-0002
Titel: Część II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu 1 gatunku płaza będącego przedmiotem ochrony w obszarze Natura 2000 Bobolickie Jeziora Lobeliowe PLH320001
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: Część III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu entomologicznego gatunków owadów będących przedmiotem ochrony na 4 obszarach Natura 2000
Los: LOT-0004
Titel: Część IV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu 13 siedlisk przyrodniczych na terenie obszaru Natura 2000 Dolina Iny koło Recza PLH320004
Los: LOT-0005
Titel: Część V
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu dla 1 gatunku płaza będącego przedmiotem ochrony w obszarze Natura 2000 Dolina Iny koło Recza PLH320004
Los: LOT-0006
Titel: Część VI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu dla 4 gatunków ryb będących przedmiotami ochrony w obszarze Natura 2000 Dolina Iny koło Recza PLH320004
Los: LOT-0007
Titel: Część VII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu dla 1 gatunku ssaka będącego przedmiotem ochrony w obszarze Natura 2000 Dolina Iny koło Recza PLH320004
Los: LOT-0008
Titel: Część VIII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu 14 siedlisk przyrodniczych na terenie obszaru Natura 2000 Jeziora Szczecineckie PLH320009
Los: LOT-0009
Titel: Część IX
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu 2 gatunków płazów będących przedmiotami ochrony w obszarze Natura 2000 Jeziora Szczecineckie PLH320009
Los: LOT-0010
Titel: Część X
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu dla 3 gatunków owadów będących przedmiotami ochrony w obszarze Natura 2000 Jeziora Szczecineckie PLH320009
Los: LOT-0011
Titel: Część XI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu dla 1 gatunku ssaka będącego przedmiotem ochrony w obszarze Natura 2000 Jeziora Szczecineckie PLH320009
Los: LOT-0012
Titel: Część XII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu 15 siedlisk przyrodniczych i 1 gatunku będącego przedmiotem ochrony na terenie obszaru Natura 2000 Jezioro Bukowo PLH320041
Los: LOT-0013
Titel: Część XIII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu 8 siedlisk przyrodniczych na terenie obszaru Natura 2000 Mirosławiec PLH320045
Los: LOT-0014
Titel: Część XIV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu 2 gatunków płazów będących przedmiotami ochrony w obszarze Natura 2000 Mirosławiec PLH320045
Los: LOT-0015
Titel: Część XV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu 5 siedlisk przyrodniczych na terenie obszaru Natura 2000 Uroczyska w Lasach Stepnickich PLH320033
Los: LOT-0016
Titel: Część XVI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu 8 siedlisk przyrodniczych na terenie obszaru Natura 2000 Warnie Bagno PLH320047
Los: LOT-0017
Titel: Część XVII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu 2 siedlisk przyrodniczych na terenie obszaru Natura 2000 Torfowisko Reptowo PLH320056