386371-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Bauarbeiten – Splašková kanalizace a ČOV Lučice
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSplašková kanalizace a ČOV Lučice
BeschreibungÚčelem stavby jako celku je odvádění odpadních vod z obce Lučice na nově navrženou centrální ČOV, kde budou odpadni vody likvidovány. Celková délka kanalizačních stok je 5 291,7 m. Provedení dvou prefabrikovaných čerpacích stanic. Provedení kanalizačních výtlaků, přípojek NN k ČS a ČOV. Výstavba ČOV pro 800 EO. Provedení vodovodní přípojky k ČOV. Provedení příjezdové komunikace k ČOV atd.
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungZ2022-048143