2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu, licencji oraz oprogramowania wraz z wdrożeniami i szkoleniem personelu w ramach realizacji inwestycji pn. „Budowa Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w celu pop...” w podziale na 2 pakiety.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu, licencji oraz oprogramowania wraz z wdrożeniami i szkoleniem personelu w ramach realizacji inwestycji pn. „Budowa Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w celu poprawy dostępności do opieki długoterminowej na terenie powiatu stargardzkiego” w podziale na 2 pakiety. 2. Realizacja przedmiotu zamówienia dokonywana będzie zgodnie z wymaganiami określonymi w Załącznikach do SWZ. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią Załączniki nr 2, 3.1. oraz 3.2. do SWZ. 4. Szczegółowe postanowienia dotyczące wykonywania zobowiązań odnoszących się do niniejszego zamówienia zawarto w projekcie umowy – Załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: 8/UE/PN/D/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W postępowaniu o udzielenie zamówienia zastosowano skrócony termin składania ofert na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 3.1. do SWZ
Interne Kennung: Pakiet1
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załączniki nr 3.2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung