3864-2024 - Wettbewerb
Polen – Brennstoffe – Dostawa paliw do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych Spytkowo Sp. z o.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa paliw do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych Spytkowo Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliw do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych Spytkowo Sp. z o.o. Zamówienie składa się z 2 części. Wykonawca może złożyć oferty częściowe na jedną, kilka lub wszystkie części zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części II SWZ.
Interne Kennung: 2722/2/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134100 Dieselöl, 09122100 Propangas
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa oleju napędowego w ilości do 153 000 litrów „Ekodiesel” produkcji PKN ORLEN S.A. lub „równoważnego” w rozumieniu zapisów niniejszej SWZ. U W A G A Zamawiający dopuszcza składanie oferty „równoważnej” w rozumieniu art. 99 ust. 5 u.p.z.p. w zakresie przedmiotu zamówienia opisanego w Części 1 dot. oleju napędowego typu „Ekodiesel” produkcji PKN ORLEN S.A. Za ofertę „równoważną” Zamawiający uzna ofertę na dostawę oleju napędowego dla którego dany Wykonawca korzystający z uprawnienia do założenia oferty „równoważnej” zadeklaruje w sposób jednoznaczny w treści swojej oferty przetargowej, że korzysta z prawa do złożenia oferty „równoważnej” podając w sposób jednoznaczny zarówno źródło pochodzenia/produkcji oferowanego przez niego jako „równoważny” oleju napędowego oraz wykaże (oświadczenie, katalog, ulotki itp.), że oferowany jako „równoważny” olej spełnia minimalne, podane w opisie zasad oceny „równoważności” patrz część II niniejszej SWZ, normy/parametry. Brak jednoznacznej deklaracji/oświadczenia danego wykonawcy co do skorzystania przez niego z prawa do złożenia oferty „równoważnej” będzie równoznaczne z przyjęciem, że Wykonawca ten oferuje i zobowiązuje się, że będzie dostarczał przez cały okres obowiązywania jego umowy z Zamawiającym, olej napędowy „Ekodiesel” produkcji PKN ORLEN S.A. Szczegółowy opis przedmiotu poszczególnych części zamówienia znajduje się w części II SWZ.
Interne Kennung: 2722/2/2023 Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
Los: LOT-0002
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa gazu płynnego propan do ogrzania budynków Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych Spytkowo Sp. z o.o. w ilości do 30.000 litrów. Szczegółowy opis przedmiotu poszczególnych części zamówienia znajduje się w części II SWZ.
Interne Kennung: 2722/2/2023 Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09122100 Propangas