2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie voor contracteren Vrijeschool leermiddelen
Beschreibung: Het betreft leermiddelen specifiek voor gebruik binnen vrijescholen. Het betreft de levering van leermiddelen specifiek voor het gebruik in vrijschool onderwijs.
Interne Kennung: 447760
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Vrijescholen Ithaka
Beschreibung: Dit perceel betreft alle huidige en toekomstige Locaties van Ithaka. Het betreft een Raamovereenkomst
Interne Kennung: 1