2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa w zakresie udzielenia kredytu długoterminowego w wysokości 3 000 000,00 zł na okres 21 lat z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu oraz na spłatę zaciągniętych pożyczek i kredytów
Beschreibung: 2. Określenie przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie udzielenia kredytu długoterminowego w wysokości 3 000 000,00 zł (słownie: trzy miliony ) na okres 21 lat z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu oraz na spłatę zaciągniętych pożyczek i kredytów. 3. Uruchomienie kredytu nastąpi po zawarciu umowy, na pisemny wniosek Zamawiającego w terminie określonym przez Wykonawcę w złożonej ofercie, a wynikającym z kryterium „czas uruchomienia kredytu od dnia przekazania dyspozycji” : I transza w wysokości 1 500 000,00 zł (słownie: jeden milion pięćset tysięcy ) II transza w wysokości 1 500 000,00 zł (słownie: jeden milion pięćset tysięcy ) 4. Okres kredytowania: lata 2025 – 2045, 5. Spłata kredytu w latach 2025– 2045, począwszy od 10 grudnia 2025 r. do 10 grudnia 2045r., płatność rat kapitałowych będzie następować zgodnie z harmonogramem i dokumentami w SWZ
Interne Kennung: IIT.271.07.U.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 2. Określenie przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie udzielenia kredytu długoterminowego w wysokości 3 000 000,00 zł (słownie: trzy miliony ) na okres 21 lat z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu oraz na spłatę zaciągniętych pożyczek i kredytów. 3. Uruchomienie kredytu nastąpi po zawarciu umowy, na pisemny wniosek Zamawiającego w terminie określonym przez Wykonawcę w złożonej ofercie, a wynikającym z kryterium „czas uruchomienia kredytu od dnia przekazania dyspozycji” : I transza w wysokości 1 500 000,00 zł (słownie: jeden milion pięćset tysięcy ) II transza w wysokości 1 500 000,00 zł (słownie: jeden milion pięćset tysięcy ) 4. Okres kredytowania: lata 2025 – 2045, 5. Spłata kredytu w latach 2025– 2045, począwszy od 10 grudnia 2025 r. do 10 grudnia 2045r., płatność rat kapitałowych będzie następować zgodnie z harmonogramem i treścią SWZ