2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP 38/26 Usługa migracji poczty elektronicznej z wdrożeniem rozwiązania 2FA wraz z możliwością rejonizowania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi migracji istniejącego systemu poczty elektronicznej Zamawiającego, pracującego w oparciu o Zimbra Collaboration Suite do środowiska chmurowego klasy enterprise zapewniającego funkcjonalność Microsoft 365 lub równoważną, w szczególności do usługi pocztowej Exchange Online lub równoważnej, wraz z konfiguracją środowiska docelowego, migracją danych użytkowników oraz zapewnieniem ciągłości działania usług pocztowych
Interne Kennung: ZP 38/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2) ustawy PZP Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy, nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, w przypadku gdy zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Uzasadnienie faktyczne: Sytuacja na rynku informatycznym (np. częste zmiany cen producentów, zmiany kursów walut, okresy niedostępności) powoduje wydłużenie terminów realizacji oraz wzrastające ceny. W przypadku zachowania terminów podstawowych wystąpiłoby zagrożenie niezrealizowania umowy dotacji zawartej w ramach projektu „Rozwój usług cyfrowych oraz poprawa bezpieczeństwa cyfrowego w WSSz im. dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi” finansowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64216120 Elektronische Postdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72412000 Anbieter von E-Mail-Diensten, 72311100 Datenkonvertierung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa migracji poczty elektronicznej z wdrożeniem rozwiązania 2FA wraz z możliwością rejonizowania