2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odvoz a likvidace nebezpečného a komunálního odpadu
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky v rámci tohoto zadávacího řízení je: • zajištění odvozu a likvidace směsného komunálního a nebezpečného odpadu, který vzniká v Nemocnici Jihlava po sjednanou dobu plnění, • zapůjčení 16 ks kontejnerů o objemu 1 100 l po sjednanou dobu plnění, přičemž náklady na zapůjčení kontejnerů musí být zakalkulovány do nabídkové ceny za odvoz komunálního odpadu.
Interne Kennung: O-2026-2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90520000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit radioaktiven, giftigen, medizinischen und gefährlichen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90524000 Dienstleistungen für medizinische Abfälle, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje právo změnit závazek ze smlouvy na plnění této veřejné zakázky spočívající ve změně rozsahu poskytovaných služeb – pokud se během doby trvání smlouvy změní typ sbíraného odpadu (např. změna legislativy), nebo množství vyprodukovaného komunálního odpadu, kdy bude objednatel požadovat navýšení nebo snížení počtu sběrných kontejnerů či zvýšení nebo snížení četnosti vývozů komunálního odpadu, změnu stanovišť nebo obsluhovaných objektů. Rozsah změny je zadavatel oprávněn upravit nejvýše o 30 % oproti původnímu rozsahu plnění sjednanému ve smlouvě. Podmínkou uplatnění této vyhrazené změny je, že změna nebude měnit celkovou povahu veřejné zakázky.