See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zamówienie z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp do zamówienia podstawowego pn. Obsługa urządzeń do poboru opłat parkingowych (automatów parkingowych) na obszarze SPP w dzielnicy Wilda i os. Św. Łazarz w Poznaniu w zakresie serwisu.
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa polegająca na obsłudze urządzeń do poboru opłat parkingowych (automatów parkingowych) na obszarze SPP w dzielnicy Wilda i os. Św. Łazarz w Poznaniu w zakresie serwisu, tj. utrzymania w stałej sprawności technicznej urządzeń, w tym elektronicznych instrumentów płatniczych, bieżącej eksploatacji, w tym dostawy i montażu podzespołów automatów parkingowych oraz utrzymania automatów parkingowych w stałej gotowości do pracy poprzez zapewnienie zasilania oraz wymianę i dostawę papieru, konserwacji, kolekcji monet oraz utrzymania czystości i porządku. Standard wykonywanych usług Zamawiający opisał w specyfikacji warunków zamówienia dla zamówienia podstawowego – nr ref. DZ.PP.341.27.2023 (dokument w posiadaniu Wykonawcy).
Interne Kennung: DZ.PP.341.129.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Obsługa urządzeń do poboru opłat parkingowych (automatów parkingowych) na obszarze SPP w dzielnicy Wilda i os. Św. Łazarz w Poznaniu w zakresie serwisu
Beschreibung: Usługa polegająca na obsłudze urządzeń do poboru opłat parkingowych (automatów parkingowych) na obszarze SPP w dzielnicy Wilda i os. Św. Łazarz w Poznaniu w zakresie serwisu, tj. utrzymania w stałej sprawności technicznej urządzeń, w tym elektronicznych instrumentów płatniczych, bieżącej eksploatacji, w tym dostawy i montażu podzespołów automatów parkingowych oraz utrzymania automatów parkingowych w stałej gotowości do pracy poprzez zapewnienie zasilania oraz wymianę i dostawę papieru, konserwacji, kolekcji monet oraz utrzymania czystości i porządku.