386501-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen im Bereich Geotechnik – DAS Geotechnische Onderzoeken en Adviesdiensten
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDAS Geotechnische Onderzoeken en Adviesdiensten
BeschreibungDeze procedure wordt gehouden conform artikel 2.48 tot en met 2.50 Aanbestedingswet 2012 (hierna: AW 2012). Aanbestedende dienst beoogt met de instelling van het Dynamisch Aankoop Systeem (DAS) op een eenvoudige en snelle wijze Nadere opdrachten te kunnen gunnen voor Geotechnische Onderzoeken en Adviesdiensten ten behoeve van haar werkzaamheden met een geschatte opdrachtsom groter dan € 50.000,- excl. BTW. Nadere Opdrachten onder deze drempel kunnen door de aanbesteder buiten het DAS onderhands worden gegund, overeenkomstig haar inkoop- en aanbestedingsbeleid. Voor deze DAS wordt over de totale maximale looptijd (12 jaar) uitgegaan van een maximale contractwaarde van € 6.500.000,- x onzekerheidsfactor* 1,5 = € 9.750.000,- (excl. BTW). *Onzekerheidsfactor: aanbestedende dienst kiest voor onzekerheidsfactor van 1,5 boven op de raming van de opdracht. Aanbestedende dienst vindt deze factor gerechtvaardigd gelet op de huidige economische omstandigheden, de looptijd van de DAS en d Voor deze DAS wordt over de totale maximale looptijd (12 jaar) uitgegaan van een maximale contractwaarde van € 6.500.000,- x onzekerheidsfactor* 1,5 = € 9.750.000,- (excl. BTW). *Onzekerheidsfactor: aanbestedende dienst kiest voor onzekerheidsfactor van 1,5 boven op de raming van de opdracht. Aanbestedende dienst vindt deze factor gerechtvaardigd gelet op de huidige economische omstandigheden, de looptijd van de DAS en de mogelijke Hoogwater Beschermingsprojecten (HWBP).
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensIn de eerste fase mogen alle belangstellenden een verzoek tot deelneming aan het DAS indienen, waarna er een selectie plaatsvindt op basis van selectiecriteria. De geselecteerden worden opgenomen in het DAS en ontvangen vervolgens in de tweede fase de uitnodiging tot inschrijving. Er wordt geen beperking gesteld aan het aantal geselecteerden.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71332000 Dienstleistungen im Bereich Geotechnik
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1