2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Tiskové a přidružené služby“
Beschreibung: Plněním veřejné zakázky je primárně tisk, tento však zajištěný kompletní činností vyplývající z účelu zadaného díla; znamená to tedy např. návrh grafiky na základě zadání obsahu a účelu s využitím platného design manuálu a doprovodných logotypů (např. měst, krajů či zhotovitelů staveb) a přístupu do fotobanky a obrazového fundusu ŘSD, po schválení tisk na určený formát a materiál, poté doručení na místo určení v rámci celé ČR, případně podle požadavku a určení instalace a následná údržba; prostředí k dodání resp. instalaci a údržbě mohou být konferenční a kancelářské prostory, budovy vedení měst a regionů, budovy ústředních orgánů ČR, aktivní stavby včetně prostor zařízení stavby, technika SSÚD ŘSD, formáty zákonem stanoveného dopravního značení (např. IP20) a další.
Interne Kennung: 01SK-000033
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22462000 Werbeschriften, 79342200 Reklamedienste, 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
Los: LOT-0001