386650-2026 - Wettbewerb
Polen – Brennstofftankwagen – Dostawa cystern oraz naczep paliwowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa cystern oraz naczep paliwowych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa cystern oraz naczep paliwowych zgodnie z dokumentami zamówienia. Zakres zamówienia został podzielony na dwa zadania tj.: Zadanie nr 1 - Dostawa cystern paliwowych o poj. 11m3 na przyczepie; Zadanie nr 2 - Dostawa naczep paliwowych o poj. 33m3 na ciągniku siodłowym. 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowe wymagania względem przedmiotu zamówienia zawarto w dokumentach zamówienia w szczególności w załączniku nr 4 do SWZ oraz kolejno w załączniku nr 5A oraz 5B do SWZ. 3. Rodzaj (asortyment), oraz ilości przedmiotu zamówienia, określono w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy (dla poszczególnych zadań). 4. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3A do SWZ (zad. nr 1) oraz 3B do SWZ (zad. nr 2).
Interne Kennung93/2026/D
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34133110 Brennstofftankwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34223340 Tankwagenanhänger
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 - Zadanie nr 1 - Dostawa cystern paliwowych o poj. 11m3 na przyczepie
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia w zakresie zadania nr 1 jest dostawa cystern paliwowych o poj. 11m3 na przyczepie zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3A do SWZ. 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymaganiach techniczne określono kolejno w załączniku nr 4 oraz 5A do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 1
Haupteinstufung (cpv): 34223340 Tankwagenanhänger
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34133110 Brennstofftankwagen
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystanie z prawa opcji w zakresie oraz na warunkach określonych w dokumentach zamówienia tj. w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy oraz w załączniku nr 3A do SWZ - PPU. 2. Przedmiot zamówienia dostarczony w ramach prawa opcji musi spełniać wymagania jak dla zamówienia podstawowego (gwarantowanego). Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego.
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 - Dostawa naczep paliwowych o poj. 33m3 na ciągniku siodłowym
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia w zakresie zadania nr 2 jest dostawa naczep paliwowych o poj. 33m3 na ciągniku siodłowym zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3B do SWZ. 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymaganiach techniczne określono kolejno w załączniku nr 4 oraz 5B do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 2
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystanie z prawa opcji w zakresie oraz na warunkach określonych w dokumentach zamówienia tj. w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy oraz w załączniku nr 3B do SWZ - PPU. 2. Przedmiot zamówienia dostarczony w ramach prawa opcji musi spełniać wymagania jak dla zamówienia podstawowego (gwarantowanego). Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego.