2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente IJsselstein en Lopik - Schoonmaakwerkzaamheden
Beschreibung: Het contract betreft de volgende scope aan werkzaamheden: • het verzorgen van dagelijks en periodiek schoonmaakonderhoud; • het verzorgen van schoonmaakonderhoud in het weekend in de sporthallen van IJsselstein op afroep en seizoensgebonden schoonmaak van het zwembad in Lopik; • het bijvullen van sanitaire dispensers met verbruiksartikelen en signaleren van benodigde voorraad naar contactpersoon van betreffende gemeente. De gemeenten hebben zelf een contract met de sanitair leverancier; • het uitvoeren van vloeronderhoud (sprayen linoleum vloeren en schrobben vloeren natte ruimtes); • het uitvoeren van ad-hoc (regie) werkzaamheden, die niet in de overeenkomst zijn vastgelegd maar wel gerelateerd zijn aan schoonmaakdienstverlening. -
Interne Kennung: IBMN-2025-IJS-CM-003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: - -
Interne Kennung: 1