2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie projektu, dostawy i instalacji Systemu Kontroli Dostępu (SKD) wraz z Systemem Sygnalizacji Włamania i Napadu (SSWiN) na „Stadionie Śląskim w Chorzowie”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie projektu, dostawy i instalacji Systemu Kontroli Dostępu (SKD) wraz z Systemem Sygnalizacji Włamania i Napadu (SSWiN) na „Stadionie Śląskim w Chorzowie”. elem postępowania jest wykonanie nowego Systemu Kontroli Dostępu SKD w którym zawiera się Systemu Sygnalizacji Włamania i Napadu SSWiN w taki sposób, aby zapewnić ciągłość bezpieczeństwa obiektu jakim jest Stadion Śląski w Chorzowie przy ul. Katowickiej 10 (dalej: Obiekt) i zagwarantować nowoczesny bezpieczny system na kolejne lata. Założeniem modernizacji systemu jest umożliwienie zabezpieczenia systemem kontroli dostępu (SKD) dostępu do pomieszczeń we wszystkich budynkach Obiektu oraz dostępu do wybranych stref zewnętrznych, wyszczególnionych w załączniku do SWZ, przy wykorzystaniu dedykowanych kart. Wraz z wymianą central i modułów (wszystkich elementów systemu SKD) sterujących systemu sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN) stanowiącego integralną cześć systemu SKD.
Interne Kennung: ZP/S/04/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Na podstawie art. 139 ustawy Pzp w pierwszej kolejności Zamawiający dokonana badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawców, których oferty zostały najwyżej ocenione, w zakresie braku podstaw wykluczenia. Zamawiający żąda od Wykonawców złożenia JEDZ wraz z ofertą.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen, Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42961100 Zugangskontrollsystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31625300 Einbruchmeldeanlagen, 35121700 Alarmsysteme, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 44521120 Elektronisches Sicherheitsschloss, 51900000 Installation von Lenk- und Steuersystemen, 45311000 Installation von Elektroanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Wykonanie projektu, dostawy i instalacji Systemu Kontroli Dostępu (SKD) wraz z Systemem Sygnalizacji Włamania i Napadu (SSWiN) na „Stadionie Śląskim w Chorzowie”
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31625300 Einbruchmeldeanlagen, 35121700 Alarmsysteme, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 45312200 Installation von Einbruchmeldeanlagen, 45311000 Installation von Elektroanlagen