See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Różne produkty lecznicze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa „Różnych produktów leczniczych” dla SP ZOZ w Brzesku
Vorherige Bekanntmachung: 731091-2025
Interne Kennung: DZP-271-16-U/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisu art. 132 ustawy Pzp oraz na podstawie przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, prowadzonego z zastosowaniem procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie: 1) art. 108 ust. 1 ustawy Pzp; 2) art. 109 ust.1 pkt 1) i 4) ustawy Pzp 3) art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 4) art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2025 r. poz. 514) zw. dalej „ustawą o szczególnych rozwiązaniach”. Podmiotowe środki dowodowe: 1)Załącznik nr 3 -Jednolity Europejski Dokument Zamówienia - JEDZ; 2) Zezwolenie na obrót produktami farmaceutycznymi wydane przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego (jeżeli dotyczy)1; 3)Załącznik nr 3a - Oświadczenie wykonawcy/wykonawców wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia dotyczące przesłanek wykluczenia; 4) Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 oraz art. 108 ust.1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed przed jej złożeniem; 5) oświadczenie wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2024 r. poz. 594)- według wzoru stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ; 6) zaświadczenie właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzające, że wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1ustawy Pzp; 7) zaświadczenie albo inny dokument właściwej terenowej jednostki organizacyjnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub właściwego oddziału regionalnego lub właściwej placówki terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp; 8) odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp; 9) oświadczenie wykonawcy według wzoru stanowiącego Załącznik nr 9 do SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr: 1 Etanol;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa „ Różnych produktów leczniczych” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia Formularz ofertowy szczegółowy stanowiący Załącznik nr 1 do niniejszej SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24322220 Ethanol
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Dopuszcza się możliwość wydłużenia terminu obowiązywania umowy, o którym nowa w § 2 w przypadku niewykorzystania przez Zamawiającego zakontraktowanych ilości wyrobów w pierwotnie określonym terminie, o czas niezbędny do wykorzystania zakontraktowanych ilości (wyczerpania wartości umowy) jednakże całkowity okres trwania umowy nie może przekroczyć 24 miesięcy od dnia jej zawarcia.
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr: 2 Środki znieczulające;
Interne Kennung: Zadanie nr: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33661100 Anästhetika
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie nr: 3 Preparaty odżywiania wewnątrzjelitowego;
Interne Kennung: Zadanie nr: 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie nr: 4 Roztwory do dializy;
Interne Kennung: Zadanie nr: 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692800 Dialyselösungen
Los: LOT-0039
Titel: Zadanie nr: 5 Różne produkty lecznicze;
Interne Kennung: Zadanie nr: 5