2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu oraz spłatę zaciągniętych zobowiązań z tytułu zaciągniętych pożyczek i kredytów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego do wysokości 7.900.000,00 zł (słownie: siedem milionów dziewięćset tysięcy złotych 00/100) z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu oraz spłatę zaciągniętych zobowiązań z tytułu zaciągniętych pożyczek i kredytów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr. 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.8.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001