See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawę żywności dla jednostek będących na zaopatrzeniu 15 WOG w Szczecinie z podziałem na części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa żywności dla jednostek będących na zaopatrzeniu 15 WOG w Szczecinie, zgodnie z postanowieniami zawartymi w SWZ, w formularzu cenowy stanowiącym załącznik od nr 3 do 3.20 do SWZ, oraz z załącznikami OPZ (oddzielnymi dla każdej części postępowania). Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w powyższych załącznikach. Szczegółowy opis warunków zamówienia zawierają także projektowane postanowienia przyszłej umowy (załącznik nr 6 do SWZ ).
Vorherige Bekanntmachung: 652376-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cz.1 Zakup i dostawa jaj.
Interne Kennung: Cz.1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. Realizacja prawa opcji – w zależności od posiadanych środków finansowych i potrzeb Zamawiającego – polegać będzie ono na zwiększeniu asortymentu do 200 % wartości zamówienia podstawowego, w ilości podanej w formularzu cenowym. Realizowanie opcjonalnej części będzie wykonywane na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego, a Wykonawca będzie zobligowany podjąć się jej realizacji w ramach obowiązującej umowy. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane na tych samych warunkach, co zamówienie podstawowe. Rozliczenie dodatkowej ilości towaru będzie następowało na podstawie cen jednostkowych ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zawartej umowie. Zasady skorzystania z prawa opcji zostały szczegółowo opisane w „Wzorze umowy” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. Wykonawca składając ofertę obowiązany jest uwzględnić w niej także prawo opcji, dokonując jej wyceny w formularzu cenowym, oraz wskazując cenę całkowitą opcji w formularzu ofertowym.
Los: LOT-0002
Titel: Cz.2.- Zakup i dostawa sosów, zup, przypraw przetworzonych.
Interne Kennung: Cz.2
Los: LOT-0003
Titel: Cz.3 Zakup i dostawa kawy i herbaty.
Interne Kennung: Cz.3
Los: LOT-0004
Titel: Cz.4 Zakup i dostawa napoi bezalkoholowych.
Interne Kennung: Cz.4
Los: LOT-0005
Titel: Cz.5 Zakup i dostawa dań instant.
Interne Kennung: Cz.5
Los: LOT-0006
Titel: Cz.6 Zakup i dostawa mięsa czerwonego.
Interne Kennung: Cz.6
Los: LOT-0007
Titel: Cz.7 Zakup i dostawa wędlin z mięsa czerwonego.
Interne Kennung: Cz.7
Los: LOT-0010
Titel: Cz.10 Zakup i dostawa produktów głęboko mrożonych.
Interne Kennung: Cz.10
Los: LOT-0012
Titel: Cz.12 Zakup i dostawa ryb.
Interne Kennung: Cz.12
Los: LOT-0013
Titel: Cz.13 Zakup i dostawa olejów i tłuszczy roślinnych.
Interne Kennung: Cz.13
Los: LOT-0014
Titel: Cz.14 Zakup i dostawa mleka i przetworów mleczarskich.
Interne Kennung: Cz.14
Los: LOT-0015
Titel: Cz.15 Zakup i dostawa miodu.
Interne Kennung: Cz.15
Los: LOT-0016
Titel: Cz.16 Zakup i dostawa drobiu.
Interne Kennung: Cz.16
Los: LOT-0018
Titel: Cz.18 Zakup i dostawa ziemniaków i warzyw.
Interne Kennung: Cz.18
Los: LOT-0019
Titel: Cz.19 Zakup i dostawa owoców gr.I.
Interne Kennung: Cz.19
Los: LOT-0020
Titel: Cz.20 Zakup i dostawa owoców gr. II.
Interne Kennung: Cz.20
Los: LOT-0021
Titel: Cz.21 Zakup i dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych.
Interne Kennung: Cz.21