See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa ostrzy do zgrzewarki do jałowego łączenia drenów Maconnect oraz łączników kompatybilnych z posiadanym urządzeniem TSCD II”
Beschreibung: „Dostawa ostrzy do zgrzewarki do jałowego łączenia drenów Maconnect oraz łączników kompatybilnych z posiadanym urządzeniem TSCD II”
Interne Kennung: ZP/PN/26/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa ostrzy do zgrzewarki do jałowego łączenia drenów Maconnect na wykonanie 80100 zgrzewów.
Beschreibung: Dostawa ostrzy do zgrzewarki do jałowego łączenia drenów Maconnect na wykonanie 80100 zgrzewów.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa łączników kompatybilnych z posiadanym urządzeniem TSCD II
Beschreibung: Dostawa łączników kompatybilnych z posiadanym urządzeniem TSCD II