2. Verfahren
Verfahren
Titel: Systém pro samočinný sběr povětrnostních údajů s funkcí předpovídání námrazy na troleji
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka, montáž a zprovoznění systému zahrnujícího • soubor šesti povětrnostních stanic, • vyhodnocovací a zobrazovací SW, • HW pro provoz řídícího a vyhodnocovacího SW. Předmětem plnění je též poskytování nezáručního (tj. pozáručního a mimozáručního) servisu dodaných zařízení.
Interne Kennung: Z2025/2_MET
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38127000 Wetterstationen
5. Los
Los: LOT-0001