2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projektové dokumentace 2025/II. – Nejdek, náměstí Karla IV. 238 - Městské muzeum - celková rekonstrukce včetně projektu expozice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace pro projekt: „Projektové dokumentace 2025/II. – Nejdek, náměstí Karla IV. 238 - Městské muzeum - celková rekonstrukce včetně projektu expozice“. Projektová dokumentace bude sloužit jako podklad pro výběr zhotovitele podle Zákona. Součástí vypracování kompletní projektové dokumentace bude proto mj. oceněný rozpočet a výkaz výměr a návrh harmonogramu výstavby. Rozsah a podrobné vymezení předmětu Zakázky je dále uvedeno v příloze č. 1 Zadávací dokumentace, kterou tvoří závazný text Smlouvy o plnění předmětu Zakázky, v příloze č. 6 Zadávací dokumentace – Technický popis zakázky a v této Zadávací dokumentaci včetně jejích příloh.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: EZAK-P25V00000008
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny jsou uvedeny v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.