386782-2026 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa interfejsu komunikacyjnego systemu AMMS z systemem Centralnej E - Rejestracji Ministerstwa Zdrowia.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa interfejsu komunikacyjnego systemu AMMS z systemem Centralnej E - Rejestracji Ministerstwa Zdrowia.
BeschreibungDostawa interfejsu komunikacyjnego systemu AMMS z systemem Centralnej E - Rejestracji Ministerstwa Zdrowia. Przedmiot zamówienia obejmuje: - jednorazową dostawę przedmiotu zamówienia, którego wymagane parametry techniczne określono w Załączniku Nr 3 do SWZ, spełniającego pozostałe wymagania określone w SWZ – do 20 dni od daty podpisania umowy, jednak nie później niż do dnia 29.05.2026r., - sprawdzenie kompletności przedmiotu zamówienia przed protokolarnym odbiorem kompletnego przedmiotu zamówienia w terminie uzgodnionym z Zamawiającym, - świadczenie usługi nadzoru autorskiego spełniającej parametry określone w Załączniku Nr 3 do SWZ - przez okres 12 miesięcy od daty protokolarnego odbioru kompletnego przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung281627-2026
Interne KennungAE/ZP-27-33/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone będzie przy użyciu Platformy Zakupowej https://platformazakupowa.pl/transakcja/1287317 (dalej: Platforma). 2. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy. Oferta powinna być sporządzona w języku polskim. Ofertę należy złożyć według wzoru Formularza Ofertowego i Formularza Cenowego, dołączonych do SWZ, w formie elektronicznej. Szczegółowa instrukcja dla Wykonawców dotycząca złożenia oferty znajduje się na stronie internetowej pod adresami: https://platformazakupowa.pl/strona/1-regulamin oraz https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje 3. Komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami w niniejszym postępowaniu odbywa się przy użyciu Platformy. We wszelkiej korespondencji związanej z niniejszym postępowaniem Zamawiający i Wykonawcy posługują się numerem postępowania określonym przez Zamawiającego na pierwszej stronie SWZ tj. AE/ZP-27-33/26. 4. Zamawiający informuje, że instrukcje korzystania z Platformy dotyczące w szczególności logowania, pobrania dokumentacji, składania wniosków o wyjaśnienie treści SWZ, składania ofert oraz innych czynności podejmowanych w niniejszym postępowaniu przy użyciu Platformy znajdują się w zakładce „Instrukcje dla Wykonawców" na stronie internetowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje 5. Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych opisane zostały w „Regulaminie” oraz „Instrukcjach dla Wykonawców" zamieszczonych na stronie internetowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/strona/1-regulamin oraz https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje W przypadku rozbieżności pomiędzy treścią regulaminu i instrukcji, o których mowa wyżej, a treścią SWZ zastosowanie mają zapisy SWZ. 6. Pozostałe informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których Zamawiający będzie się komunikował z Wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji określone zostały w pkt.15 SWZ. 7. Oferta oraz dokumenty i oświadczenia składane wraz z ofertą muszą być sporządzone i przekazane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy (Dz.U. z 2020r. poz. 2415 z póź.zm.) (dalej zwanym: Rozporządzeniem o podmiotowych środkach dowodowych oraz innych dokumentach lub oświadczeniach) oraz Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz.U. z 2020r. poz. 2452) (dalej zwanym: Rozporządzeniem o dokumentach elektronicznych oraz środkach komunikacji elektronicznej). 8. Zamawiający informuje, iż nie stawia żadnych warunków udziału w niniejszym postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
LosLOT-0001