See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: FN Ostrava-přístavba Centrálního komplementu, operační sály, MR, LSPP a výdejna léků - projektová dokumentace
Beschreibung: Předmětem plnění zakázky je vypracování projektové dokumentace pod názvem „FN Ostrava - přístavby Centrálního komplementu, operační sály, MR, LSPP a výdejna léků – projektová dokumentace“ v rozsahu vypracování dokumentace pro územní rozhodnutí, dokumentace pro vydání stavebního povolení a pro provádění stavby a zajištění autorského dozoru po celou dobu výstavby, včetně podkladů pro výběr zhotovitele. Blíže viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung: OŘN-26/21
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz ZD