See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Siemiatyczach
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków, zwanych w dalszej części SWZ: towarem, dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Siemiatyczach, zwanym dalej Zamawiającym, w ilości i asortymencie i o parametrach określonych w załączniku nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo ilościowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zestawienie wymaganych parametrów granicznych objętych dostawą wymienionych w ust. 1 zawierają formularz asortymentowo ilościowy wraz z opisem, stanowi załączniki nr 1 do SWZ w szczegółowo opisanych częściach pakietach od 1 do 61 do oferty, stanowiącym integralną jej część, a następnie integralną część umowy dostawy. Wymienione w przedmiocie zamówienia dane (parametry) oraz wszelkie wskazania dotyczące urządzenia (części składowe ) należy rozumieć jako określenie parametrów technicznych lub standardów jakościowych. 3. Ilość towaru określona w SWZ, przewidziana do nabycia w okresie obowiązywania umowy, została określona w sposób szacunkowy. Ilość towaru nabyta przez Zamawiającego w okresie obowiązywania Umowy może być mniejsza i z tego tytułu nie przysługują Wykonawcy względem Zamawiającego żadne roszczenia, o ile Zamawiający nabędzie towary o wartości nie niższej niż 60% łącznej wartość netto Umowy określonej w § 4 ust. 1. (wzór umowy) W przypadku określonym w zdaniu poprzednim, Wykonawcy przysługuje wynagrodzenie wyłącznie za rzeczywiście należycie zrealizowane dostawy zgodne z Umową. 4. Zamawiający, w zależności od aktualnych potrzeb oraz w granicach wartości Umowy, zastrzega sobie prawo do zmian ilości zamawianego towaru w poszczególnych pozycjach asortymentowych. 5. Zamawiający dopuszcza wycenę przedmiotu zamówienia w opakowaniu innej wielkości niż żądana przez Zamawiającego, przy czym ilość opakowań trzeba przeliczyć tak aby liczba sztuk była zgodna z SWZ. 6. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym - załącznik nr 2 do SWZ . 7. Okres ważności dostarczonych Towarów nie może być krótszy, niż 12 miesiące od dnia odbioru dostawy Towarów, dostawy produktów z krótszym terminem ważności mogą być dopuszczone w wyjątkowych sytuacjach, każdorazowo zgodę na nie musi wyrazić upoważniony przedstawiciel Zamawiającego. 8. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę na jeden lub więcej pakietów. 9. Ustalenia i decyzje dotyczące wykonywania zamówienia uzgadniane, będą przez Zamawiającego z ustanowionym przedstawicielem Wykonawcy. 10. Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez Wykonawcę podczas wykonywania przedmiotu zamówienia. 11. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych części zamówienia w zakresie przedmiotu zamówienia. 12. Przedmiot zamówienia powinien odpowiadać wymaganiom określonym w niniejszej SWZ. Zamawiający zastrzega sobie możliwość (w trakcie badania ofert, w określonym przez siebie terminie) zażądania pojedynczych próbek asortymentowych, instrukcji użytkowania wyrobu oraz kart technicznych wyrobów w celu potwierdzenia spełnienia warunków technicznych przedmiotu zamówienia z SWZ. 13. Zamawiający wymaga, aby produkty oferowane w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, w zakresie składanej oferty, spełniały określone normy, posiadały aktualne karty charakterystyki oraz aktualne wpisy do Rejestru Środków Farmaceutycznych i Materiałów Medycznych dopuszczające do obrotu i używania na terytorium RP, o których mowa w ustawie z dnia 6 września 2001 roku Prawo farmaceutyczne (tj. Dz. U. z 2025 r. poz. 750 ). 14. Wykonawca może zaoferować wyłącznie wyroby medyczne wpisane do Rejestru Wyrobów medycznych Dopuszczonych do Obrotu na Terenie Rzeczypospolitej Polskiej, zgodnie z Ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (tj. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620) 15. Przedmiot zamówienia musi posiadać właściwe dokumenty dopuszczające do stosowania na terenie Polski, zgodnie z Ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (tj. Dz. U. z 2024 r poz. 1620 ze zm.) Dokumenty te muszą być odpowiednie w zależności od klasyfikacji wyrobu medycznego przez cały okres realizacji umowy. 16. Projekt umowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ jest integralna częścią niemniejszej dokumentacji i zapisy w nim zawarte traktuje się jako warunki udziału zamówienia. 17. W przypadku niewypełnienia w formularzu asortymentowo ilościowo-cenowym m.in. kolumn dot. „NAZWA HANDLOWA PROUKTU” oraz „KOD EAN 13”, będzie traktowane jako oferta niezgodna z warunkami zamówienia i będzie podlegać odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5). Powyższe dane nie będą podlegać wyjaśnieniu w myśl art. 223 ustawy Pzp. 18. W przypadku zaprzestania stosowania niektórych produktów objętych umową w jednostkach organizacyjnych Szpitala, Zamawiający zastrzega sobie możliwość odstąpienia od zamówienia wycofanych produktów objętych umową.
Interne Kennung: SP ZOZ ZP/01/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera złącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 33
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet nr 34
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 35
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 36
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 37
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet nr 38
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 38
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet nr 39
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 39
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet nr 40
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 40
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet nr 41
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 41
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet nr 42
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 42
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet nr 43
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 43
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet nr 44
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 44
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet nr 45
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 45
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet nr 46
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 46
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet nr 47
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 47
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet nr 48
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 48
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet nr 49
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 49
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet nr 50
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 50
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet nr 51
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 51
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet nr 52
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 52
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet nr 53
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 53
Los: LOT-0054
Titel: Pakiet nr 54
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 54
Los: LOT-0055
Titel: Pakiet nr 55
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 55
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet nr 56
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 56
Los: LOT-0057
Titel: Pakiet nr 57
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 57
Los: LOT-0058
Titel: Pakiet nr 58
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 58
Los: LOT-0059
Titel: Pakiet nr 59
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 59
Los: LOT-0060
Titel: Pakiet nr 60
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 60
Los: LOT-0061
Titel: Pakiet nr 61
Interne Kennung: Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet nr 61