2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud en vervanging OVL & VRI
Beschreibung: De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: OVL - werkzaamheden voor het functioneel in standhouden van de OVL; - herstellen van storingen en defecten aan installaties OVL; - herstellen van schades door aanrijding en vandalisme aan installaties van de OVL; - reinigen en conserveren lichtmasten; - verplaatsen, bijplaatsen en/of vervangen van lichtmasten en/of armaturen; - uitnemen en herplaatsen van lichtmasten t.b.v. evenementen, bouwwerkzaamheden en dergelijke; - rapporteren van de verrichte werkzaamheden; - verwerken gegevens in een beheersysteem MOON; VRI: - werkzaamheden voor het functioneel in stand houden van de VRI; - herstellen van storingen en defecten aan installaties VRI - 1e lijns; - herstellen van schades door aanrijding en vandalisme aan installaties van de VRI; - uitvoeren remplace VRI; - reinigen en conserveren lichtmasten; - schilderen van de lichtmasten; - doorgeven en monitoren van storingen en defecten aan installaties VRI-2e lijns. Zie RAW RO
Interne Kennung: 26-MS-OVL-001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232000 Wartung von öffentlichen Beleuchtungseinrichtungen und Verkehrsampeln
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: Geen percelen Zie RAW RO
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 26-MS-OVL-001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50232000 Onderhoud van installaties voor straatverlichting en verkeerslichten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Geen percelen Zie RAW RO
Interne identificatiecode: 1