386834-2025 - Wettbewerb
Belgien – Varia – Levering van voorgedoseerde medicatie en parafarmaceutica
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLevering van voorgedoseerde medicatie en parafarmaceutica
BeschreibungDeze overheidsopdracht betreft een raamovereenkomst voor de levering door één opdrachtnemer, op verschillende woonlocaties, van geneesmiddelen en para-farmaceutische producten voor de cliënten van de aanbestedende overheid, zowel via een systeem van individuele medicatievoorbereiding (IMV) als via levering van volledige verpakkingen of gefractioneerde levering.
Interne KennungRZ-OA-08
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85149000 Dienstleistungen im pharmazeutischen Bereich
5. Los
LosLOT-0001
TitelRZ-OA-08 - 1
Interne Kennung1