See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SVO - Schoonmaak - onderhandeling
Beschreibung: De opdracht T7168 DAS OIG Schoonmaakdiensten heeft niet geleid tot inschrijvingen. Na een onderhandelingsprocedure is overeengekomen om een schoonmaakdienstverlening aan te gaan met een looptijd van tien jaar. schoonmaakdiensten voor 10 jaar
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
386854-2026 - Result
Netherlands – School cleaning services – SVO - Schoonmaak - onderhandeling
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Negotiated without prior call for competition
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90919300 School cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1