386859-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste – Komplexní pozemkové úpravy Čestice u Častolovic
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKomplexní pozemkové úpravy Čestice u Častolovic
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je zpracování návrhu komplexních pozemkových úprav (dále jen "KoPÚ") v katastrálním území Čestice u Častolovic, včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí (katastrální vyhláška), ve znění pozdějších předpisů (dále je "katastrální vyhláška").
Interne KennungSP7477/2022-514204
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionendle čl. 15.3 zadávací dokumentace