386917-2025 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen im Sozialwesen in Verbindung mit Heimen – Aanbesteding Kleinschalig Verblijf - gemeente Eindhoven, i.o.v. regio Samen voor Jeugd
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAanbesteding Kleinschalig Verblijf - gemeente Eindhoven, i.o.v. regio Samen voor Jeugd
BeschreibungDe inkoop van Kleinschalig Verblijf binnen de regio Samen voor Jeugd is erop gericht om binnen de regio doelmatige, effectieve, kwalitatief hoogwaardige zorg te realiseren voor jeugdigen die tijdelijk niet in de thuisomgeving kunnen verblijven.
Interne KennungSD2024-0055
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensVoor een beschrijving van de procedure verwijzen wij u naar het inkoopdocument en Mercell.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85311000 Dienstleistungen im Sozialwesen in Verbindung mit Heimen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens, 85311300 Kinder- und Jugendfürsorgeleistungen
5. Los
LosLOT-0000