See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud en beheer van technische installaties met totale waarborg en energiebeheer van sporthal Meos en St. Anna zwembad
Beschreibung: Dienstverleningsovereenkomst inzake de exploitatie, het onderhoud, de dringende interventie op afroep, de totale waarborg en het energiebeheer van de technische installaties van sporthal Meos en Sint-Anna zwembad.
Interne Kennung: PPP03N-1015/5086/CAD-2025-035
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71356300 Technische Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: CAD-2025-035_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71314200 Verwaltungsdienste für Energieversorgung