2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mobiliteitskaarten
Beschreibung: GGD regio Utrecht (GGDrU) en HECHT schrijven gezamenlijk een Europese openbare aanbesteding uit voor de levering en het beheer van mobiliteitskaarten voor medewerkers binnen beide organisaties. De aanbesteding betreft een geïntegreerde mobiliteitsoplossing voor zowel dienstreizen als woon-werkverkeer, passend binnen de duurzame mobiliteitsdoelstellingen van beide organisaties. De geraamde waarde is €365.294,28 per jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63700000 Hilfstätigkeiten für den Land-, Schiffs- und Luftverkehr
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Opdrachtgever behoudt zich gedurende de looptijd van de Overeenkomst het recht voor om, zonder hieraan enige verplichting te ontlenen, aanvullende diensten en/of leveringen af te nemen bij de Opdrachtnemer. Dit kan onder meer betrekking hebben op het uitbreiden van het aantal mobiliteitskaarten of andere aan de Opdracht gerelateerde dienstverlening, voor zover passend binnen de scope van de Overeenkomst en onder de daarin vastgelegde voorwaarden.