2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding volgens de niet-openbare procedure voor een bouwteam voor nieuwbouw van KC Meule-Nova te Venlo
Beschreibung: De nieuwbouw van Kindcentrum Meule-Nova te Venlo moet gerealiseerd worden door het selecteren en contracteren van een (combinatie van) aannemer(s), welke in een engineeringteam een definitief ontwerp uitwerkt tot een technisch ontwerp (TO) en daarmee tevens de gelegenheid krijgt geboden het werk te realiseren. De (combinatie van) aannemer(s) is daarbij volledig verantwoordelijk voor zowel het bouwkundige als het installatietechnische deel van de opdracht. ca. 3000 m2
Interne Kennung: KQPN/2026/62
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1