38705-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Grafische Anzeigetafeln – Modernizace stávajícího informačního systému pro cestující a výstavba nových elektronických informačních panelů na zastávkách
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace stávajícího informačního systému pro cestující a výstavba nových elektronických informačních panelů na zastávkách
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je modernizace stávajícího zastávkového informačního systému pro cestující městské hromadné dopravy provozované zadavatelem, dodávka a instalace nových elektronických informačních panelů na zastávky, resp. označníky zastávek městské hromadné dopravy provozované zadavatelem a dodávka a instalace velkoplošného informačního panelu, a to včetně veškerého instalačního materiálu, montážních prací a integrace/napojení do stávajícího dispečerského řídicího systému zadavatele. Veřejná zakázka bude realizována metodou Design & Build, tedy součástí plnění předmětu veřejné zakázky je také zpracování projektové a realizační dokumentace a získání všech nezbytných povolení. Podrobný popis předmětu plnění veřejné zakázky je uveden v zadávací dokumentaci pro druhou fázi zadávacího řízení a jejích přílohách.
Interne Kennung: 0807/022
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31682230 Grafische Anzeigetafeln
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34924000 Wechselverkehrszeichen, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001