2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zpracování návrhu komplexních pozemkových úprav v k.ú. Bulovka
Beschreibung: Zpracování návrhu komplexních pozemkových úprav (KoPÚ) v katastrálním území Bulovka, včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí vyhláškou č. 357/2013 Sb., ve znění pozdějších předpisů. KoPÚ budou řešeny se zvláštním zřetelem na úpravu vodohospodářských poměrů, protierozních a protipovodňových opatření. Předpokládaná výměra zahrnutá do obvodu KoPÚ je 969 ha.
Interne Kennung: P23V00002776 (SP8860/2023-541100)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ sjednána (v čl. 3.6 smlouvy) vyhrazená změna závazku: jedenkrát za kalendářní rok je Zhotovitel oprávněn písemně požádat o navýšení jednotkových položkových cen pro ty části Díla, které dosud nebyly provedeny a s jejichž provedením Zhotovitel není v prodlení, a to za použití ročního indexu průměrné meziroční míry inflace vyjádřené přírůstkem průměrného ročního indexu spotřebitelských cen uveřejňovaného Českým statistickým úřadem pro uplynulý kalendářní rok. V souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ sjednána vyhrazená změna závazku ze Smlouvy způsobem a za podmínek v čl. 17 Smlouvy. Obsahem vyhrazené změny závazku je změna rozsahu Díla a s tím související změna Ceny Díla za skutečně realizovaný rozsah Díla při zachování jednotkových položkových cen uvedených v Položkovém výkazu – tzv. výhrada měření. V souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ sjednána (v čl. 17.8 smlouvy) vyhrazená změna dodavatele (resp. Zhotovitele) v průběhu plnění veřejné zakázky. V souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ (z důvodů uvedených v čl. 6.2.8 písm. g) h) smlouvy a v čl. 6.3.1 písm. d), g) smlouvy) mohou být posunuty/prodlouženy termíny.