2. Verfahren
Verfahren
Titel: Eindejaarsgeschenken
Beschreibung: Het leveren van Eindejaarsgeschenken ten behoeve van medewerkers van het Koning Willem I College (KW1C). € 660.000,-
Interne Kennung: INK/26.01/EA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Eindejaarsgeschenken t.b.v. medewerkers KW1C €660.000,-
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Door het jaar heen biedt Koning Willem I College ter gelegenheid van bijzondere dagen of gebeurtenissen haar medewerkers een geschenk aan, maximaal twee per jaar. B.v. voor de Dag van de Leraar. Optioneel kunnen wij deze opdracht(en) ook aan leverancier gunnen. 2 maal verlenging van 1 jaar.