2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bladruimen
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van twee leveranciers, één voor buiten de bebouwde kom en één voor binnen de bebouwde kom, welke personeel en de gewenste machines kan leveren voor de werkzaamheden rondom het bladruimen. De afvoer van het verzamelde blad geschiedt door de gemeente. Voor perceel 1 ‘Binnen de bebouwde kom’ betreft dit: - Tractor; - Maai-laadcombinatie; - Tractormachinist. Dit voor de duur van 8 tot 12 weken. Voor perceel 2 ‘Buiten de bebouwde kom’ betreft dit: - Tractor; - Maai-laadcombinatie; - Tractormachinist; - 2 rugblazers; - 2 rugblazer-operators; - Werkauto (voor de rugblazeroperators; - Veegmachine (voor de duur van één week). TBS post bij perceel 2: - Tractor; - Bladblazer; - Rolbezem. Dit voor de duur van 4 tot 6 weken in de bovengenoemde periode. Deze opdracht betreft een raamovereenkomst met een geraamde waarde van €350.000,- voor beide percelen samen. Dit bedrag is als volgt over de percelen verdeeld: • Perceel 1 binnen de kom --> €150.000,- • Perceel 2 buiten de kom --> €200.000,- De genoemde bedragen zijn een indicatie, derhalve kunnen aan de genoemde bedragen geen rechten ontleend worden.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbesteding vindt plaats conform de “Europese openbare procedure” als bedoeld in de Aanbestedingswet 2012. Deze opdracht betreft een geclusterde opdracht. Er is een hoge mate van samenhang tussen de verschillende prestaties, omdat in de gehele gemeente het blad geruimd moet worden. De werkzaamheden zijn vergelijkbaar, alleen hiervoor verschillen de gebieden vooral in de soort machines die er gebruikt worden. Daarbij betreft het een grote opdracht die in een kort tijdsbestek uitgevoerd moet worden. Gebaseerd op een gedegen belangenafweging heeft de gemeente er voor gekozen deze opdracht als geclusterde opdracht in de markt te plaatsen. De opdracht wordt opgedeeld in de volgende percelen: 1. Binnen de kom 2. Buiten de kom
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77313000 Pflege von Parkanlagen, 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Binnen de bebouwde kom
Beschreibung: Voor perceel 1 ‘Binnen de bebouwde kom’ betreft dit: - Tractor; - Maai-laadcombinatie; - Tractormachinist. Dit voor de duur van 8 tot 12 weken. €150.000,-
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De uitvoering van de opdracht is gepland vanaf het moment van inwerkingtreding van de overeenkomst, gepland van 15 / 10 / 2025 tot en met 14 / 10 / 2027, met een optie tot eenzijdige verlenging door de gemeente van twee-maal met één jaar. De overeenkomst wordt per perceel gesloten door ondertekening van de definitieve overeenkomst door partijen.
Los: LOT-0002
Titel: Buiten de bebouwde kom
Beschreibung: Voor perceel 2 ‘Buiten de bebouwde kom’ betreft dit: - Tractor; - Maai-laadcombinatie; - Tractormachinist; - 2 rugblazers; - 2 rugblazer-operators; - Werkauto (voor de rugblazeroperators; - Veegmachine (voor de duur van één week). TBS post bij perceel 2: - Tractor; - Bladblazer; - Rolbezem. Dit voor de duur van 4 tot 6 weken in de bovengenoemde periode. €200.000,-
Interne Kennung: 2