387120-2025 - Wettbewerb
Polen – Sicherheitssoftwarepaket – Zakup i wdrożenie systemu korelacji i archiwizacji logów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i wdrożenie systemu korelacji i archiwizacji logów
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i wdrożenie systemu korelacji i archiwizacji logów (Security Information Event Management, zwany dalej: System SIEM), służącego do monitorowania, analizowania i zarządzania zdarzeniami związanymi z bezpieczeństwem w systemach informatycznych i w sieciach. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungBA.zp.23.1.17.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensW niniejszym postępowaniu Zamawiający wyznacza skrócony termin składnia ofert, w związku z opublikowaniem wstępnego ogłoszenia informacyjnego, o którym mowa w art. 89 ustawy Pzp (Dz.U. S: 32/2025 Numer publikacji ogłoszenia: 102260-2025 z dn.14.02.2025).
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim. 2. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. 3. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 4. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej. 5. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 6. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej po dokonaniu oceny ofert w celu wyboru najkorzystniejszej oferty. 7. Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań. W przypadku powierzenia części zamówienia podwykonawcy, Wykonawca zobowiązany jest wskazać w ofercie tą część zamówienia, którą zamierza powierzyć podwykonawcy, z podaniem jego nazwy (jeżeli jest już znany). 8. Jeżeli zmiana albo rezygnacja z podwykonawcy dotyczy podmiotu, na którego zasoby Wykonawca powoływał się, na zasadach określonych w art. 118 ust. 1 ustawy Pzp, w celu wykazania spełniania warunków udziału w postępowaniu, Wykonawca jest obowiązany wykazać Zamawiającemu, że proponowany inny podwykonawca lub wykonawca, spełnia je w stopniu nie mniejszym niż pierwotny podwykonawca, na którego zasoby Wykonawca powoływał się w trakcie postępowania o udzielenie zamówienia. 9. Wykonawca zawiadamia Zamawiającego o wszelkich zmianach danych w trakcie realizacji zamówienia, a także przekazuje informacje na temat nowych podwykonawców, którym w późniejszym okresie zamierza powierzyć realizację zamówienia. 10. Zamawiający nie przewiduje wymogu ani możliwości złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty, w sytuacji określonej w art. 93 ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie zastrzega wymagań związanych z realizacją zamówienia, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 12. Zamawiający nie zastrzega wymagań związanych z realizacją zamówienia, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp. 13. Zamawiający nie zastrzega wymagań związanych z realizacją zamówienia, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48219000 Diverses Netzsoftwarepaket, 48780000 Softwarepaket für die System-, Speicher- und Inhaltsverwaltung
5. Los
LosLOT-0001