2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění kybernetické bezpečnosti - Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, příspěvková organizace
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a implementace technologií pro posílení kybernetické bezpečnosti informačních a komunikačních systémů zadavatele. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách a technické specifikaci (přílohy dokumentace zadávacího řízení).
Interne Kennung: KBSSC0425
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket, 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet, 48820000 Server, 48821000 Netzwerkserver, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet, 48190000 Unterrichtssoftwarepaket, 48820000 Server, 48821000 Netzwerkserver, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung