2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie i pielęgnacja zagospodarowania nowych terenów
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje utrzymanie i pielęgnację zagospodarowania nowych terenów 2. Zakres usług obejmuje: 1) utrzymanie w czystości zagospodarowanych terenów, 2) pielęgnację drzew liściastych, 3) pielęgnację krzewów iglastych, 4) pielęgnację krzewów liściastych, 5) pielęgnację bylin i traw, 6) pielęgnację roślin cebulowych, 7) uzupełnianie ubytków, 8) mulczowanie nasadzeń korą lub żwirem, 9) zabezpieczenie nasadzeń na okres zimowy, 10) utrzymanie instalacji nawadniającej nasadzenia, 11) inne niezbędne prace ogrodnicze wg potrzeb. 3. Wykaz obiektów do utrzymania z wyszczególnieniem gatunkowym i ilościowym roślin do pielęgnacji stanowi załącznik nr 1 do wzoru umowy. 4. Wykonawca zobowiązuje się do wykonania usług stanowiących przedmiot zamówienia z należytą starannością, przy wykorzystaniu całej posiadanej wiedzy, doświadczenia i kwalifikacji oraz odpowiedniego sprzętu, jak również do przestrzegania wskazań i zaleceń Zamawiającego. 5. Szczegółowy zakres zamówienia określa wzór umowy oraz wytyczne wykonania i odbioru usług utrzymania i pielęgnacji zagospodarowania nowych terenów stanowiące załączniki do SWZ. Wykonawca obowiązany jest zapoznać się z SWZ i jej załącznikami i zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach w nich opisanych.
Interne Kennung: ZP.271.2.19.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający korzysta ze skróconego terminu na składanie ofert zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 1 PZP.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Utrzymanie i pielęgnacja zagospodarowania nowych nasadzeń