2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění úklidových služeb
Beschreibung: Zajištění kompletních úklidových služeb v budovách zadavatele - Žerotínovo náměstí 514/1, Žerotínovo náměstí 449/3, Údolní 597/35a a Cejl 530/73, vše v Brně (generálního úklidu; běžného úklidu vč. denní služby; mytí oken; nepravidelného úklidu zahrnujícího celoplošné čištění a impregnaci/voskování podlah, „mokré“ čištění koberců a židlí a úklid provozních, technických a komunikačních prostor; případně mimořádných úklidů). Součástí předmětu plnění veřejné zakázky je doplňování zásobníků hygienickými potřebami, ale dodávka hygienických potřeb není předmětem plnění této veřejné zakázky.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: P26V00000294
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Výhrada změny cen v důsledku změny minimální mzdy: V případě, kdy v souvislosti se sdělením Ministerstva práce a sociálních věcí vyhlášeným ve Sbírce zákonů a mezinárodních smluv v souladu s § 111 odst. 7 písm. b) zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů, dojde během trvání Rámcové dohody k navýšení minimální mzdy, je dodavatel oprávněn vyzvat zadavatele k jednání o změně ceny, a to po uplynutí prvního celého kalendářního roku účinnosti Rámcové dohody. Podrobnosti jsou uvedeny v zadávací dokumentaci. Výhrada změny cen v důsledku inflace: V ceně sjednané v Rámcové dohodě nejsou zahrnuty předpokládané inflační vlivy. Dodavatel je oprávněn vyzvat zadavatele k jednání o zvýšení ceny o částku odpovídající roční míře inflace vyjádřenou přírůstkem průměrného ročního indexu spotřebitelských cen za uplynulý kalendářní rok, vyhlášenou Českým statistickým úřadem, a to po uplynutí prvního celého kalendářního roku účinnosti Rámcové dohody. Podrobnosti jsou uvedeny v zadávací dokumentaci. Výhrada změny dodavatele: Pokud bude smlouva na realizaci veřejné zakázky předčasně ukončena, vyhrazuje si zadavatel pro takový případ možnost uzavřít smlouvu na realizaci zbývající části veřejné zakázky s dodavatelem, jehož nabídka se v zadávacím řízení umístila jako další v pořadí v rámci provedeného hodnocení (a to při zachování stejných podmínek, které tento dodavatel uvedl v nabídce). Podrobnosti jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.