2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ontwerp openbare ruimte Centrum Schalkwijk
Beschreibung: Wij zijn op zoek naar een landschapsarchitectenbureau die het ontwerp openbare ruimte van fase 3 en verder opstelt. Dit betreft de gefaseerde transformatie van het huidige overdekte winkelcentrum, busstation en parkeergebouw in het noordelijke deel van het plangebied tot een hoogstedelijk, multifunctioneel centrum van stadsdeel Schalkwijk. Het opstellen van een Inrichtingsplan openbare ruimte; Schetsontwerp, Voorlopig Ontwerp en Definitief Ontwerp (SO + VO + DO). Dit dient gefaseerd plaats te vinden, op grond van uitgangspunten en kaders van het Masterplan Schalkwijk Centrum en het Handboek Openbare Ruimte Centrum Schalkwijk (het zogenaamde Mini-HIOR). Daarbij rekening houdend met de bestaande en toekomstige ondergrondse infrastructuur.
Interne Kennung: 2026/110315
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De opdrachtgever is voornemens een overeenkomst af te sluiten met één ondernemer ten behoeve van deze opdracht. De duur van de overeenkomst is 15 jaar en de ingangsdatum is direct na de definitieve gunning. De beoordelingsmethodiek die wordt gehanteerd is de gewogen factor methode ter bepaling van de beste prijs-kwaliteitverhouding, welke verder zal worden uitgewerkt en toegelicht in de gunningsfase.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71420000 Landschaftsgestaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1