See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzęt komputerowy, zamawiany przez Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej w ramach czterech części tj. cz. 1 - dwa komutery stacjonarne, cz. 2 - dwa komutery przenośne, lapropy, cz. 3 - cztery urządzenia sieciowe oraz cz. 4 - dziesieć projektorów multimedialnych. Zakup sprzętu komputerowego w części 1 w postacji jednego komputera stacjonarnego jest realizowany ze środków projektu pt.: „OMNIS”, realizowanego na Politechnice Warszawskiej (PW) w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+). Celem projektu OMNIS jest dostosowanie oferty dydaktycznej Politechniki Warszawskiej do potrzeb rynku pracy, w szczególności branż kluczowych dla rozwoju gospodarki, tj. energetyka odnawialna, przemysł lotniczo-kosmiczny, rolnictwo i przemysł spożywczy oraz transport. Odbywa się to poprzez wdrożenie w Uczelni kompleksowego programu na rzecz realizacji nowoczesnego kształcenia zorientowanego na studenta. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, dwie, trzy lub wszystkie części zamówienia.
Interne Kennung: WT/PN/03/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest za pośrednictwem plafrosmy zakupowej. Szczegółowe warunki zamówienia określono w SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 38652100 Vorführgeräte, 30237200 Computerzubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup komuterów stacjonanrych (2 szt.)
Beschreibung: Przedmiotem 1 części zamówienia jest dostawa 2 komuterów stacjonanrych zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiacym załącznik nr 11 do SWZ. Zakup sprzętu komputerowego w części 1 w postacji jednego komputera stacjonarnego jest realizowany ze środków projektu pt.: „OMNIS”, realizowanego na Politechnice Warszawskiej (PW) w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+). Celem projektu OMNIS jest dostosowanie oferty dydaktycznej Politechniki Warszawskiej do potrzeb rynku pracy, w szczególności branż kluczowych dla rozwoju gospodarki, tj. energetyka odnawialna, przemysł lotniczo-kosmiczny, rolnictwo i przemysł spożywczy oraz transport. Odbywa się to poprzez wdrożenie w Uczelni kompleksowego programu na rzecz realizacji nowoczesnego kształcenia zorientowanego na studenta.
Interne Kennung: WT/PN/03/2025 - cz. 1 komutery stacjonarne
Menge: 2 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Z uwagi na fakt, że na liczbę sprzętu komputerowego potrzebnego do zapewnienia prawidłowego procesu dydaktycznego na Wydziale Transportu, mają wpływ czynniki niemożliwe do przewidzenia przez Zamawiającego w chwili udzielania zamówienia, w przypadku gdy np. liczba uczestników studiów, przewidywana liczba kandydatów na studia podyplomowe będzie znacznie wyższa od wartości pierwotnie planowanych, Zamawiający celem realizacji zwiększonych potrzeb dot. zakupu sprzętu komputerowego wykazanego w załączniku nr 1 do wzorcowych postanowień Umowy, dopuszcza w ramach prawa opcji możliwość rozszerzenia liczby zamawianego sprzętu komputerowego dostarczanego w ramach zamówienia podstawowego (ten sam typ), na warunkach Umowy, wg zasad: dla zamówienia podstawowego z zastrzeżeniem, że zakres opcji nie może przekroczyć 50% wartości zamówienia podstawowego w momencie zawarcia Umowy, określonego w § 3 ust. 1 wzorcowych postanowień Umowy. Zmawiający z prawa opcji może skorzystać do 31.12.2025 r. Szczegółowy opis warunków dot. prawa opcji znajduje się w załączniku nr 10 do SZW – wzorcowe postanowienia umowne.
Los: LOT-0002
Titel: Zakup laptopów (2 szt.)
Beschreibung: Przedmiotem 2 części zamówienia jest dostawa 2 komuterów przenośnych, laptopów zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiacym załącznik nr 11 do SWZ.
Interne Kennung: WT/PN/03/2025 - cz. 2 laptopy
Los: LOT-0003
Titel: Zakup urządzeń sieciowych (4 szt.)
Beschreibung: Przedmiotem 3 części zamówienia jest dostawa 4 urządzeń sieciowych zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiacym załącznik nr 11 do SWZ.
Interne Kennung: WT/PN/03/2025 - cz. 3 urządzenia sieciowe
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Menge: 4 Stück
Los: LOT-0004
Titel: Zakup projektorów multimedialnych (10 szt.)
Beschreibung: Przedmiotem 4 części zamówienia jest dostawa 10 szt. projektorów multimedialnych zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiacym załącznik nr 11 do SWZ.
Interne Kennung: WT/PN/03/2025 - cz. 4 projektory multimedialne
Menge: 10 Stück