2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výsadba stromů a keřů na Balonce
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je realizace nové a náhradní výsadby stromů a keřů v lokalitě Balonka, a to včetně dodávky rostlinného materiálu, vlastní výsadby, kotvení, ochrany dřevin, terénních úprav a následné tříleté povýsadbové péče. Realizace bude provedena v souladu s projektovou dokumentací a soupisem rostlin. Plnění je rozděleno do tzv. dvou projektů, přičemž se nejedná o veřejnou zakázku dělenou na části. Projekt 1 – Nová a náhradní výsadba stromů na Balonce - Sadové úpravy - Výsadba stromů - Následná péče 3 roky Projekt 2 - Nová výsadba keřů na Balonce - Přípravné práce - Sadové úpravy - Výsadba keřů - Následná péče 3 roky Bližší specifikace plnění je uvedena v příloze č. 1 zadávací dokumentace. Předmět veřejné zakázky bude spolufinancován z Operačního programu Životního prostředí pro období 2021-2027_12. výzva, SC 1.3 (dále jen „OPŽP“), název projektu: „AOPK OPŽP ZMV_12. výzva SC 1.3“.
Interne Kennung: P26V00000004
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001