2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding beheer IT infrastructuur
Beschreibung: De Nederlands-Vlaamse Accreditatieorganisatie (NVAO) heeft als doelstelling voor deze aanbesteding om een deskundige en proactieve ICT-partner te contracteren die de organisatie maximaal ontzorgt op het gebied van kantoorautomatisering en IT-infrastructuur. De gezochte leverancier biedt naast dagelijkse ondersteuning ook strategisch meedenken en advisering over innovaties en verbeteringen binnen de ICT-omgeving. euro 2.000.000,00
Interne Kennung: Project 1380
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Geen bijzonderheden
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72610000 Computerunterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72700000 Computernetze
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Beheer IT infrastructuur
Beschreibung: De Nederlands-Vlaamse Accreditatieorganisatie (NVAO) heeft als doelstelling voor deze aanbesteding om een deskundige en proactieve ICT-partner te contracteren die de organisatie maximaal ontzorgt op het gebied van kantoorautomatisering en IT-infrastructuur. De gezochte leverancier biedt naast dagelijkse ondersteuning ook strategisch meedenken en advisering over innovaties en verbeteringen binnen de ICT-omgeving. Binnen de NVAO is reeds ICT-kennis aanwezig, maar er wordt gestreefd naar een betrouwbare en flexibele samenwerking waarin de leverancier zelfstandig én in overleg met NVAO kan handelen. De opdracht betreft een heraanbesteding, waarbij de huidige infrastructuur in stand gehouden wordt. euro 2.000.000,00
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 72600000 Computerunterstützung und -beratung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Middels deze aanbesteding beoogt Aanbestedende dienst één (1) Inschrijver te selecteren en contracteren voor de genoemde dienstverlening gedurende een initiële periode van 3 jaar. Aanbestedende dienst heeft een éénzijdige, optionele verlengingsmogelijkheid van 7 keer 1 jaar.